Karupoeg Puhhi aknamäng

  Sihtrühm Sõimerühm, lapsed vanuses 1,5 – 3 eluaastat   Koht ja vahendid Tegemist on lauamänguga, mis sobib kõige paremini mängimiseks laua taga. Kuna mängu detailid on kiletatud, siis saab seda mängida ka õues-õppe klassis laua taga.   Eesmärk Laps eristab kujunditest ringi ja ruutu ning oskab õiged kujundid õige koha peale asetada (ring ringile, ruut ruudule).   Mängu käik (kirjeldus) Mängu alustamiseks saab jutustada järgmise loo: Karupoeg Puhh elab oma vendade ja õdede Puhhidega suures majas, kus igaühel on oma tuba ja igal toal on suur aken. Aga Puhhi perel on ka üks mure. Õhtuti, kui suured ja väikesed Puhhid hakkavad voodisse pugema, et magama minna, ilmub taevasse kuldne ja särav kuu, kes tahab nende akendest sisse piiluda. Ja kuukuma pärast ei tule Puhhi-perel üldse und. Aitame neid natukene ja paneme nende akendele katted peale, siis ei saa ka kuu akendest sisse vaadata! Pane tähele, siin on erineva kujuga aknaid. Osad on ruudukujulised ja osad on ringikujulised. Meil tuleb õige kujuga aknale õige kate leida. Ja nõnda saavad lapsed akendele katteid laduma hakata.     advisable uk web site hosting best providers, which offer good starting point for website hosting in the uk web sites.

Karupoeg Puhhi aknamäng

Autor: Kristel Uring, Tartu Lasteaed Puhhi õpetaja 16. aprillil 2012
Karupoeg Puhhi aknamäng
Karupoeg Puhhi aknamäng

 

Sihtrühm

Sõimerühm, lapsed vanuses 1,5 – 3 eluaastat

 

Koht ja vahendid

Tegemist on lauamänguga, mis sobib kõige paremini mängimiseks laua taga. Kuna mängu detailid on kiletatud, siis saab seda mängida ka õues-õppe klassis laua taga.

 

Eesmärk

Laps eristab kujunditest ringi ja ruutu ning oskab õiged kujundid õige koha peale asetada (ring ringile, ruut ruudule).

 

Mängu käik (kirjeldus)

Mängu alustamiseks saab jutustada järgmise loo:

Karupoeg Puhh elab oma vendade ja õdede Puhhidega suures majas, kus igaühel on oma tuba ja igal toal on suur aken. Aga Puhhi perel on ka üks mure. Õhtuti, kui suured ja väikesed Puhhid hakkavad voodisse pugema, et magama minna, ilmub taevasse kuldne ja särav kuu, kes tahab nende akendest sisse piiluda. Ja kuukuma pärast ei tule Puhhi-perel üldse und. Aitame neid natukene ja paneme nende akendele katted peale, siis ei saa ka kuu akendest sisse vaadata! Pane tähele, siin on erineva kujuga aknaid. Osad on ruudukujulised ja osad on ringikujulised. Meil tuleb õige kujuga aknale õige kate leida. Ja nõnda saavad lapsed akendele katteid laduma hakata.

 

 

Karupoeg Puhhi aknamäng
Karupoeg Puhhi aknamäng
Discover good uk internet hosting service providers in the professional servers easy websites hosting in the uk website hosting providers review top 10 uk web best hosting companies present some choices, which offer topping quality website and domain uk web site hosting server services in the UK and in the Great Britain. Easy to use, best website hosting services suggestion best 5 of web hosting websites solutions provided by top site hosting company what is the best web hosting site in the internet services.
Lasteaiaõpetajale, õpetajaks õppijale ja lapsevanemale
TLÜ PS alushariduse osakond, Räägu 49 11311 Tallinn, tel: 6391 750,